Любовчани допомагають атовцям

Немає коментарів 301 Переглядів

Активно долучаються до збору допомоги атовцям сільські жителі Малинщини. Великий внесок у цю милосердну справу роблять, зокрема, мешканці Любовицької сільської ради.

Активістка пані Марія — так усі навкруги називають жінку — киянка, але в Любовичах має будиночок. Саме вона з лютого минулого року взялася за організацію благодійної допомоги для бійців.

— Спершу, торік на Стрітення відвідали з дарунками військових 95-ої бригади, розповіла пані Марія. — У цій поїздці також взяв участь сільський голова Віктор Мельник. Він, до слова, дуже переймається долею бійців і дуже багато допомагає. Співпрацювали також з Ярославом Дмитренком — готували смаколики та інше необхідне для військових «Донбасу» та «Карпаської Січі». А з літа 2015-го — повсякчас передаємо гуманітарну допомогу на Схід через ГО «Долоні життя».

Люди віддають останнє для солдат. Сльози стоять на очах, коли бачиш, як старенька бабуся, що ледь пересувається, несе до воріт у тремтячих від численних хвороб руках «двадцятку» — для синочків та онуків, що боронять українську землю від сепаратистів та російського агресора. А коли збираємось пекти здобу, то кожна господиня несе з хати, що має — хтось борошно, хтось трилітровий слоїк молока, хтось десяток-два яєць, а дехто й прибіжить на кілька годин допомогти готувати, бо крім працьовитих рук та щирого бажання зробити хоч дещицю для наших захисників іншого не має, продовжує пані Марія.

Чи не найбільше для військових зібрали селяни з початку нинішнього року. Долучилися всі села ради — Любовичі, Білий Берег, Стасєва, Новоселиця, Ялцівка. За зібрані кошти закупили медикаменти, гігієнічно-санітарні засоби, «хімію», спеції, солодощі. Несли люди консервацію, продукти, домашню випічку. Доброю традицією стало і приготування для солдат кров’янки та крупника. Заготовили за літо й сушки з яблук та груш. Сплели чотири маскувальні сітки — у цій справі активну участь взяли діти (зараз вони навчаються у 5-му класі Україніківської школи).

Отак, чим можуть, допомагають армії жителі Любовицької сільської ради. Було б добре, щоб їхній приклад наслідували всі жителі нашого краю. До слова, ГО «Долоні життя» від імені бійців дякують за розуміння та активну допомогу Ярошенко М.П. («ОЛМІ»), «Рута», «Руден», «Папір-Мал», аптекарям Миколі Ніколаєвському, Віталію Цьосі, Лесі Черниш, заступнику прокурора Коростишівської місцевої прокуратури Тарасу Пургіну та малинському відділу прокуратури, Ігорю Коломийцю, Сергію Кучинському, В’ячеславу Ярошенку, Віталію Мовчану, Наталії Літвіновій, Петру Маркевичу та всім малинчанам і жителям району, які долучились до волонтерської справи.

Контактні телефони волонтерів: 097-594-92-51, 093-549-10-49.

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.