Майно продав, але зарплату не виплатив

Немає коментарів 166 Переглядів

Найпроблемніше підприємство з виплати заробітної плати в області — ПАТ «МДЕЗ», керівник якого за фіктивними документами продав майно заводу, аби не виплачувати людям борги. Про це повідомив на прес-конференції у Житомирі начальник управління виконавчої служби ГТУ Петро
Данилишин.
Заборгованість по зар­платі на «МДЕЗі» становить понад 327 тисяч гривень, натомість керівництво заводу не збирається виплачувати працівникам зароблене. Більше того — держвиконавці виявили, директор заводу в шахрайський спосіб, підробивши документи, реалізував арештоване майно товариства, вочевидь, щоб його за борги не продали «з молотка» і не віддали людям зарплату.
Начальник Малинського РВ ДВС Віталій Мельник додає, на базі «МДЕЗу» зараз фактично працює два інших підприємства: ТОВ «Українські пелети» і ТОВ «Український машинобудівний концерн». Засновником та одним із підписантів другого є безпосередньо керівник ПАТ «МДЕЗ» Іван Неділько. У виконавчій припускають, ці товариства займаються господарською діяльністю, користуючись майном «МДЕЗу», незважаючи на те, що проти заводу ще у 2014-му порушена справа про банкрутство. Загальний борг «МДЕЗу»,
який винен не лише працівникам, а й ПФУ, іншим установам та підприємствам, становить до
10 мільйонів гривень.
Наразі проти керівника ПАТ «МДЕЗ» порушено кримінальне провадження, тривають слідчі дії. До слова, нехай би спитали в Івана Неділька і про обман містян, котрим уже багато років поспіль він обіцяє відчинити двері бамівського спорткомплексу, але далі обіцянок справа, на жаль, не заходить.
На Малинщині, до речі, є також проблема в КП «Гранітненське», де борг з виплати заробітної плати становить 137 тисяч гривень. Як пояснюють держвиконавці, там відповідальні посадові особи теж відмовляються знайти шлях для погашення заборгованос­ті. Проте чи понесуть покарання за бездіяльність?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.