Маленький гігант з Малина підкорив велику сцену

Немає коментарів 882 Переглядів

На прохання наших читачів виставляємо на сайт у повному обсязі статтю про переможця талант-шоу “Маленькі гіганти” Владислава Михайленка.

З кубком переможця талант-шоу «Маленькі гіганти», що транслювали на телеканалі 1+1, повернувся додому 11-річний танцівник з Малина Владислав Михайленко. І це не єдина перемога хлопчика на проекті. Під час гала-концерту Влада та його напарницю Валерію Цвіркунову було визнано кращою танцювальною парою дитячого шоу.

Щонеділі, упродовж жовтня та листопада, перед екранами телевізорів ми спостерігали за виступами нашого «маленького гіганта», хвилювалися за нього, раділи, а тепер по праву пишаємося, що в нашому місті живе напрочуд здібна до танцю дитина, талант якої був визнаний на всю країну. А починалося усе так.

Про те, що Владик буде надзвичайно жвавим, його мама, Світлана Михайлівна, дізналася ще вагітною.

— Дитина так штовхалася у животику, що ми з чоловіком жартували, мовляв, росте майбутній футболіст, як і тато, — розповідає жінка. — А виріс Владик танцюристом, хоч залюбки і м’яча ганяє з однолітками, бере участь у шкільних змаганнях з футболу.

Коли у батьків Владислава постало питання, куди віддати сина — у танцювальну школу чи на футбол — довго не думали. Якщо дитина навіть у супермаркеті танцює, коли музика лунає, то чого голову ламати? Звичайно — на танці. Тож у п’ять років мама відвела хлопчика у танцювальну школу «Крок вперед» (тепер це школа «FDE»). До сьогоднішнього дня, за словами Світлани Михайлівни, це друга домівка для Влада. По кілька тренувань на день, хіп-хоп, брейк-данс, підготовка до різних виступів, змагань, поїздки на майстер-класи. І як тільки Владик усе встигає? І в навчанні один із кращих, і на танцях.

За словами Світлани Михайлівни, саме завдяки засновнику танцювальної школи і тренеру Ростиславу Ісмаілову, Владик і потрапив на талант-шоу «Маленькі гіганти». Ростислав подав заявку на участь у проекті. На відбір до Києва поїхало четверо вихованців танцювальної школи «FDE». Владу пощастило найбільше — його здібності оцінив зірковий наставник Володимир Дантес, і хлопчик став одним із учасників команди відомого співака.

Вже на перших кастингах кожен виступ малинського танцівника супроводжувався здивованими поглядами та вигуками «ого», «оце так», «супер». Хлопчик вражав тренерів та суддів проекту не лише танцювальною технікою, пластикою, а й своїм умінням викручувати руки та пальці. За такі трюки юного танцівника навіть прозвали хлопчиком без кісток. І те, що колись батьки Владика вважали вадою, для юного танцівника стало «фішкою».

— Зазвичай, діти граються іграшками, а Владик ще змалечку якось неприродно вигинав пальчики, — згадує Світлана Михайлівна. — Це непокоїло. Думали навіть до лікаря звернутися. Друзі Владислава й досі жартують, буцімто він у дитинстві випав із коляски. Однак усе стало на свої місця, коли син почав займатися у танцювальній школі. Виявилося, що у Владика від природи дуже рухливі суглоби, і для танцівника це великий плюс. Тренер сина, зважаючи на його талант, порадив дитині займатися флексінгом. Відтоді, як кажуть, пішло-поїхало. Владик щовечора шукає в Інтернеті нові «фішки», переглядає відео з виступами танцівників-флексерів. Де чує музику, там і рухається у ритм. Каже, що справжній танцівник танцює завжди й усюди.

На проекті «Маленькі гіганти» Владислав Михайленко довів і собі, і батькам, і наставнику Володимиру Дантесу, що має справжній дар. Хлопчик, котрий ніколи не танцював у парі, швидко й доволі легко закружляв у танку зі своєю партнеркою Валерією Цвіркуновою. Від одного виступу до іншого Владик доводив, що йому підкоряються будь-які стилі танцю, зокрема й класичний. Універсальність хлопчика, багатогодинні тренування, наполегливість і, звичайно, мрія про перемогу в шоу проклали Владиславу шлях до визнання. Сьогодні маленький гігант з Малина мріє відкрити власну школу танців, а ще стати учасником найулюбленішого танцювального шоу «Танцюють всі». Побувавши на проекті «Маленький гігант», Владик і його батьки переконалися, що немає нічого неможливого. І все, що здається таким недосяжним, може бути зовсім поруч.

— Коли Владик потрапив на шоу, мене почали засипати питаннями: скільки заплатили за участь у «Маленьких гігантах»? — розповідає Світлана Михайлівна. — Це дратувало і обурювало. Адже ніхто й копійки не витратив. Однак думка, що все в цьому світі купується за гроші, добре вкоренилася у суспільстві. Тому, мабуть, не кожна родина наважується сьогодні повести своє чадо на якісь кастинги чи відбори. А хіба мало у Малині талантів?

Схоже, Світлана Михайлівна має рацію. Скільки у нашому містечку здібних співаків, танцівників? І лише одиниці наважуються спробувати свої сили у великих проектах. Може, тому, що й на рівні Малина юним талантам постійно доводиться боротися за місце під сонцем? Пригадуєте, скільки разів танцювальні колективи стояли під стінами прокуратури? Виборювали право орендувати порожні приміщення у дитячих садочках, звідки їх постійно намагалися витурити, мовляв, по закону не положено. Усе це, переконана, й породжує зневіру. Але не будемо про погане, зрештою це тема іншого матеріалу.

— Що дав проект «Маленькі гіганти» Владику? — запитую Світлану Михайлівну.

— По-перше, у сина підвищилася самооцінка, — говорить жінка. — У Влада з’явилося багато нових друзів. Участь у шоу — це не лише можливість побачити себе по телевізору. Це шанс попрацювати з відомими хореографами, знаними в Україні людьми, удосконалити свої вміння, набути нових знань, здійснити мрії. Зрештою, участь малинчан у таких проектах прославляє Малин на усю Україну. І хоч упродовж усього шоу Владика називали танцівником із Житомирщини, проте всі знали, що він із маленького провінційного містечка Малин. І саме у таких провінційних містах ростуть справжні самородки, які часто просто не знають де, як і кому розповісти про свій талант. І добре, що на шляху цих талановитих дітей трапляються хороші наставники-ентузіасти, котрі шукають можливості показати здібних хлопчиків та дівчаток великій публіці. Чудово, що в Україні є дитячі талант-шоу, де всі бажаючі можуть спробувати свої сили. Головне — вірити у себе і в те, що ти робиш.

Сподіваємося, участь Владислава Михайленка у талант-шоу стане гарним прикладом для багатьох малинських діток. І ми ще не раз побачимо маленьких гігантів із Малина на великих сценах нашої країни.

Світлана Близнюк

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.