Малинчани — за Зеленського, жителі району — за Тимошенко

Немає коментарів 138 Переглядів

Минулої неділі відбувся перший тур президентських виборів. На Малинщині волевиявлення відбувалося у спокійній обстановці. Вчасно розпочали роботу 11 виборчих дільниць у місті та 43 — у районі. Спостерігачі відзначили високу явку виборців: у місті на виборчі дільниці прийшло понад 65 відсотків малинчан. У селах та селищах — понад 63 відсотки жителів.
За словами поліціянтів, котрі того дня працювали у посиленому режимі, не було зафіксовано жодного грубого порушення виборчого законодавства. Однак мали місце дрібні непорозуміння, які вагомо не позначилися на результатах виборів.
Приміром, скарга надійшла від малинчанки, інваліда першої групи, котра мала проголосувати удома. Жінка нарікала, втомилася чекати людей зі скринькою для голосування. Очевидно, це було пов’язано з тим, що у день виборів пізно дали транспорт для об’їзду людей, котрі з тих чи інших причин виконували свій громадянський обов’язок за місцем проживання.
Традиційно у день виборів «воскресли» мертві душі. Про їхню появу у виборчих списках повідомили двоє жителів міста. Також люди були незадоволені неточностями у прізвищах та адресах.
Повідомлення про дрібні правопорушення надходили до поліціянтів і з району. Зокрема, жителі Горині розповіли, у списки виборців потрапила покійниця, яка до того ж дивним чином проголосувала. Однак правоохоронці, перевіривши інформацію, спростували її. На виборчих дільницях траплялися випадки, коли люди йшли голосувати, забувши удома паспорти. Були охочі обрати президента, пред’явивши членам виборчої дільниці водійські права або пенсійні посвідчення.

Якщо говорити про результати голосування на Малинщині, картина вимальовується подібна, як і в Україні. Лідируючу позицію у президентських перегонах впевнено утримав Володимир Зеленський. За ним — діючий президент та Юлія Тимошенко, котрі набрали майже однакову кількість голосів.
За попередніми даними, за Зеленського малинчани віддали 29,26 відсотка голосів, Тимошенко — 21,47 відсотка, Порошенка — 20,25 відсотка. У районі картина дещо інша: жителі сіл та селищ більшістю голосів підтримали Юлію Тимошенко. За неї проголосували 25,22 відсотка виборців, за Зеленського 24 відсотки, Порошенка — 19 відсотків.

Тож у другому турі президентських перегонів, що відбудеться 21 квітня, обиратимемо між Зеленським та Порошенком. Попереду не так багато часу, аби вирішити долю країни і майбутнє кожного з нас.

Світлана СОТНІЧЕНКО.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.