Малинщина допомогла Калинівці

Немає коментарів 115 Переглядів

Малинщина долучилася до збору гуманітарної допомоги постраждалим від вибухів, котрі сталися минулого тижня внаслідок пожежі на військових складах неподалік Калинівки Вінницької області.
— Снаряди пошкодили до 3500 житлових будинків у Калинівці, зачепили околиці Бердичева, який межує з Вінниччиною, — розповів малинський волонтер Юрій Мельник із ГО «Долоні життя», котрий разом із любовичанкою Марією Микитенко днями доставив гуманітарну допомогу на Він­ниччину. — Ми завезли у район, де виникла біда, 350 буханок хліба. Велика подяка за це малинській фірмі «Поліська транспортна компанія» і підприємцям Ірші, Веприна, Вирви та Коростишева, котрі долучилися до збору гуманітарної допомоги. Малинчанка Наталія Марущак передала жителям Калинівки пакунки сухих супів. Небайдужі жителі Малина та району принесли консервацію, теплі речі, санітарно-гігієнічні засоби тощо. Підприємці Олександр Столяр і Віктор Щуліпенко надали пальне для доставки вантажу.
Словом, усі небайдужі жителі міста і району не залишилися осторонь і допомогли, чим змогли, адже чужої біди не буває. До речі, днями керманич генпрокуратури Юрій Луценко заявив, буцімто у Калинівці влаштували теракт диверсанти, котрі заклали на військових складах детонатор. Отож, доки триває АТО на Сході, від подібного ніхто не застрахований.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.