Міністерство енергетики зриває опалювальний сезон

Немає коментарів 54 Переглядів

Міністерство енергетики зриває підготовку до опалювального сезону. Зокрема, не виконує план із накопичення вугілля. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, під час навчань на державному підприємстві ”Укренерго” 15 вересня:
— Міністерство зірвало виконання декількох пунктів розпорядження про підготовку до осінньо-зимового періоду. В першу чергу мова йде про накопичення вугілля. Уряд виділив 2 мільярди гривень і додатковий мільярд державній компанії ”Енергоринок”, щоб накопичити на складах вугілля. Ці кошти не використані. Я ставлю це за персональну відповідальність міністра енергетики. Яценюк вимагає, аби відомство виконало план щодо закупівлі вугілля та завантаження паливом українських
теплоелектростанцій:

— До кінця місяця базові цифри накопичення мають бути виконані. Це ж стосується і державних компаній, які виробляють електроенергію і повинні забезпечити стабільність української енергетичної системи.

— Цей уряд увесь треба відправити у відставку. І дати можливість прем’єру обрати собі міністрів, — заявив під час виступу в парламенті у вівторок віце-прем’єр Валерій Вощевський. Верховна Рада розглядає його заяву про відставку.

— Бо керівник Демчишина (міністра енергетики Володимира Демчишина. — ”ГПУ”) не прем’єр, його ке-рівник — на Банковій (на цій вулиці розташована Адміністрація президента. — ”ГПУ”). Вощевський сказав, що українська енергетика перебуває в передінфарктному стані. Поскаржився також, що Демчишин не виконує його доручень, натомість повністю підпорядковується Адміністрації президента.

За матеріалами: gazeta.ua

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.