Мітинг біля Ради: у міліцію кинули бойову гранату. ВІДЕО

Немає коментарів 103 Переглядів

 

Невідомі кинули бойовою гранатою в бійців Національної гвардії, які охороняють будівлю Верховної Ради, повідомив народний депутат, радник голови МВС Антон Геращенко. За його даними, кілька нацгвардійців отримали важкі поранення.

“Їх життя в небезпеці. МВС здійснює першочергові дії з пошуку та затримання провокаторів”, – повідомив Геращенко.

“Більше 50 військовослужбовців поранені, у тому числі четверо важко поранених, серед них учасники АТО”, – сказала спікер Нацгвардії Світлана Павловська.

Під будівлею Ради з боку Грушевського в даний час знаходиться близько 10 машин “швидкої допомоги”.

Пізніше, правоохоронці затримали зловмисника, який кинув у ряди міліціонерів гранату. “Встановили, хто кинув гранату. Його затримали, зараз встановлюємо особу”, – повідомив глава столичної міліції Олександр Терещук.

Раніше повідомлялося, що перед будівлею Ради між мітингувальниками та правоохоронцями почалися сутички після того як парламент попередньо схвалив президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни в частині децентралізації влади.

На наступній сесії для остаточного ухвалення закону про внесення змін до Конституції необхідно буде не менше 300 голосів парламентаріїв. Конституційні зміни передбачені мінському домовленостями.

Активісти почали збиратися біля Ради ще вранці, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. На їхню думку, це легітимізує проросійських сепаратистів у Донбасі.

https://www.youtube.com/watch?v=DinAxLyR7II

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.