Можна подати заяву на виплату невикористаної субсидії

Немає коментарів 75 Переглядів

Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, зможуть до 1 вересня подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії, повідомляє департамент праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА.
Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії, що не перевищує вартості 100 кубічних метрів природного газу або 150 кВт.год електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.
До 1 липня структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомить отримувачам житлової субсидії про належні їм виплати, їх розмір та порядок отримання.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно до 1 вересня у місцеве управління соціального захисту населення подати заяву, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
У містах виплати проводитимуться виключно через банківські установи, в сільській місцевості — через банки або пошту за вибором отримувача.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.