Можуть поховати у парку без труни…

Немає коментарів 225 Переглядів

Кабмін пропонує ховати українців не тільки на кладовищах, яких не вистачає, але і на відкритих територіях, у парках, скверах і навіть лісопарках. Уряд вніс до Верховної Ради відповідний законопроект, в якому стверджується, в країні з’явився дефіцит територій, які можна було б виділити під традиційні кладовища, тому небіжчиків у більшості випадків варто кремувати.
У документі уточнюється, поховання на відкритих територіях та в скверах буде можливе лише після відповідного дозволу місцевої влади. Але, на відміну від традиційних кладовищ, у таких місцях буде заборонено ставити огорожі, пам’ятники і навіть надгробні плити. Планується, дозволять лише установку інформаційних табличок. Також у пояснювальній записці до законопроекту повідомляється, вводиться новий термін — біопоховання.
«Це вид поховання померлої людини, який передбачає використання матеріалів, здатних розкладатися протягом п’яти років», — йдеться в документі.
У профільному комітеті Верховної Ради кажуть, поспішати з висновками щодо законопроекту поки не будуть. Потрібно зрозуміти, наскільки основні положення цього досить прогресивного законопроекту відповідають традиціям і життю українців.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.