На ювілей — у РАЦС

Немає коментарів 173 Переглядів

У всіх без винятку відділах РАЦСу Житомирської області можна замовити святкування ювілейної дати шлюбу вартістю від 176-ти до 700 гривень, повідомив днями сайт головного територіального управління юстиції в Житомирській області.
«Весілля — завжди радісна подія. А ювілейне весілля — вдвічі. Проживши у парі зі своєю «половинкою» 10, 25, а то й усі 50 років, подружжя, так би мовити, з легкої руки міністерства юстиції України віднедавна має гарну нагоду повторити обряд і нагадати про найщасливіший день у житті. Свято можна замовити сімейним парам і їхнім рідним чи друзям», — інформує юстиція.
Вартість такої послуги помірна і залежить від того, який вид обряду обирає замовник: традиційний, європейський, за скороченим сценарієм (176 гривень), індивідуальний (обійдеться у 579 гривень) чи взагалі за межами відділу ДРАЦСу (понад 700 гривень). У вихідні та свята заплатити за обряд треба трохи більше, — зазначає прес-служба управління.
Церемонія відбувається з усіма необхідними атрибутами, що дають можливість сімейним парам поринути думками у день власного весілля, з урочистими обітницями одне одному, обміном обручками, музичним супроводом та весільним рушником. Крім того, подружжя знову отримає свідоцтво про шлюб, однак уже з позначкою «повторно».

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.