На малинській первинці запрацює нова інформаційна система

Немає коментарів 52 Переглядів

Пацієнти донині не можуть потрапити на прийом до сімейних лікарів через електронний запис у «Поліклініці без черг».
Як пояснює керівник первинки Олександр Андрійцев, відповідно до вимог МОЗу заклад переходить на іншу, ліцензовану, медичну інформаційну систему (MIC), через що виникли тимчасові незручності з прийомом хворих, котрі поки що заходять до лікаря по живій черзі.
Нова система є додатком E-health — платформи, куди внесені електронні декларації, укладені з пацієнтами. Вона дозволить медикам вести електронні медичні картки пацієнта, виписувати в онлайн рецепти, лікарняні, готувати іншу документацію та звіти. Відвідувачі первинки, як тільки налаштують MIC, зможуть знову записуватися на прийом до сімейних лікарів у режимі онлайн.
Проте головне, наголошує Олександр Миколайович, нова медична система гарантує збереження конфіденційності всієї електронної інформації про пацієнтів. Компанія, яка обслуговуватиме МІС, не допустить зламу бази даних, оскільки нестиме відповідальність за повноцінну роботу програми.
Ліцензована МІС обійдеться ЦПМСД у близько 400 тисяч гривень. Придбали інформаційну систему через торги на «Прозоро». Усі витрати, схоже, ляжуть на міську казну. Адже, як зауважує Олександр Андрійцев, матеріально-технічне забезпечення лікувальних закладів, зокрема комп’ютеризація та програмне забезпечення, не оплачується з держбюджету.
Малинські медики наразі проводять заняття, щоб якнайшвидше освоїти сучасні інформаційні технології і повністю перейти з паперової на електронну документацію. Це значно зменшить обсяг роботи і дасть більше часу лікарю на огляд пацієнтів.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.