На Житомирщині скандал через смерть у пологовому будинку матері з дитиною

Немає коментарів 473 Переглядів

В Житомирській області за дивних обставин у пологовому будинку померла жінка з дитиною.  Мешканка села Бельківці Житомирської області була госпіталізована в пологове відділення Коростишівської центральної районної лікарні. За словами Олександра Касько, коли він розмовляв зі своєю дружиною ввечері, вона запевнила його в тому, що все в порядку. Проте вранці стало відомо, що Людмила та її дитина загинули.

У висновку патологоанатомів сказано, що причиною смерті став розрив матки, а немовля померло через те, що захлинулося кров’ю. Лікарі могли не допустити смертельного випадку та провести кесарів розтин.

Самі ж медики не пояснюють причини, за яким породіллі не надали допомогу. Головний лікар Олександр Весловський відмовився давати коментарі, пославшись на погане самопочуття.
Також виявилося, що журнал надходження пацієнтів в пологове відділення заповнений з порушеннями. Графа діагноз надходження вагітних не заповнена. При цьому в прошнурованому журналі останні сторінки зіпсовані.

Начальник слідчого відділу Коростишівського відділення поліції Сергій Рудницький повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 140 КК України «Неналежне виконання медичними працівниками своїх посадових обов’язків». При цьому поліцейські не вилучили журнал з порушеннями.

Керівник Житомирського обласного управління охорони здоров’я Микола Суслик повідомив, що за даним фактом створена лікарська комісія і проводиться перевірка. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/04/20/na_zhytomyrshchyni_skandal_cherez_smert_u_pologovomu_budynku_materi_z_1082565

Розміщено в : Новини Житомирщини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.