Найбагатші українці року

Немає коментарів 77 Переглядів

Список найбагатших українців у щорічному рейтингу часопису «Новое время» очолив бізнесмен Рінат Ахметов: його статки в порівнянні з 2017 роком зросли на 76% (або 5,3 млрд. дол.) і становлять 12,2 млрд. дол. Про це повідомляє 1NEWS.
Якщо і є в Україні щось стабільне, то ім’я йому Рінат Ахметов. Він завжди посідає перше місце в рейтингу найбагатших. І 2018 рік не став винятком. Зараз його статки тягне вгору Метінвест, найбільша приватна компанія країни, яка на 75 відсотків належить Ахметову.
На другому місці — Вік­тор Пінчук (2,7 млрд. дол.). «Оцінка його статків хоча й не повернулася до показників докризового 2013 року, але зросла на 87 відсотків. Причина — хороші показники групи Інтерпайп, яка спеціалізується на випуску труб і коліс для залізничного транспорту, — основного активу Пінчука», — йдеться в повідомленні.
Третє місце посів Вадим Новинський (2,3 млрд. дол.). «Смарт-Холдинг, що належить йому, особливо цінний тим, що володіє 25 відсотками Метінвесту», — пише «Новое время».
На четвертому місці — Геннадій Боголюбов (1,6 млрд. дол.). Як зазначає видання, оцінка статків Боголюбова зросла. «Причина — хороші показники неформального феросплавного холдингу «Привату», — йдеться в повідомленні.
На п’ятому місці — Ігор Коломойський (1,6 млрд дол.). «Бізнес Коломойського, зокрема феросплавний, продовжує генерувати прибутки. Група «Приват» має частки в Стахановському і Запорізькому заводах феросплавів, а також контролює Покровський і Марганецький гірничо-збагачувальні комбінати. Крім того, Коломойський з Боголюбовим володіють феросплавним бізнесом у США — заводом Felman Production Incorporated у штаті Західна Вірджинія», — пише «Новое время».
За даними видання, шосте місце зайняв Петро Порошенко (1,1 млрд. дол.), сьоме — Костянтин Жеваго (1,1 млрд. дол.), восьме — Юрій Косюк (908 млн. грн), дев’яте — Олексій Мартинов (904 млн. дол.) і десяте — Галина і Олександр Гереги (843 млн. дол.).
Як зазначає «Новое время», що склало рейтинг спільно з інвесткомпанією Dragon Capital, вказана в списку сотня українців багатіє в 12 разів швидше, ніж росте ВВП країни, причому темп приросту їхніх статків за останній рік збільшився з +33 до
+43 відсотків.
«Тепер сотня найбагатших співвітчизників сконцентрувала у своїх руках 37,5 млрд. доларів. Іншими словами, всього лише 100 українців здатні вмить погасити половину всього держ­боргу країни», — йдеться в повідомленні.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.