Нарешті штрафуватимуть за вирубку лісів

Немає коментарів 22 Переглядів

В Україні в декілька разів підвищені штрафи за незаконну рубку, знищення лісових культур і молодняка.
Президент Петро Порошенко нарешті підписав закон про збереження українських лісів і запобігання незаконному вивозу необроблених лісоматеріалів. Про це повідомила в середу, 3 жовтня, прес-служба глави держави.
Згідно з документом, в Україні в декілька разів підвищені штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.
Відзначено, уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України і визначити першочергові обсяги робіт із відновлення лісів та лісорозведення, охорони лісів від пожеж, захисту від шкідників і хвороб, інших лісогосподарських заходів.
«Впровадження норм закону дозволить зберегти екологічну безпеку України і створити дієвий механізм запобігання вчиненню злочинів, пов’язаних із незаконним вирубуванням», — розраховують його ініціатори.
Раніше Верховна Рада скасувала мораторій на експорт дров. 6 вересня на засіданні Верховної Ради народні депутати 246-ма голосами підтримали пропозицію глави держави до законопроекту про незаконний вивіз лісоматеріалів.
Закон є. Але як він працюватиме, видно буде далі.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.