Не влаштовує квартплата — створюйте ОСББ

Немає коментарів 66 Переглядів

До 70-ти відсотків зросла квартплата у багатоквартирних будинках, де послуги управителя надає ВК ЖРЕП. Комунальники пояснюють, коригування тарифу провели у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та вартос­ті електроенергії.
Однак мешканці багатоповерхівок обурюються, бо не згодні платити більше. Адже, як кажуть, не отримують доброякісних послуг від управителя. Подекуди працівники ВК ЖРЕП за рік жодного разу не переступили порога будинку. Особливо невдоволені там, де не укладені договори з
ВК ЖРЕП. Від імені мешканців їх підписала мерія.
Відтак у багатьох будинках, обговоривши ситуацію на загальних зборах, розпочали збір документів для створення ОСББ. Люди переконалися, сьогодні об’єднання співвласників дає можливість зробити якісно і дешево ремонти у під’їздах, замінити покрівлі, двері, вікна, утеплити будинки ззовні. Адже на кап­ремонт кожного будинку ОСББ виділяється до 70-ти відсотків коштів з міського бюд­жету. Також об’єднання співвласників може взяти «теплі» кредити, які частково погашаються за рахунок міської скарбниці.
Наразі у місті діє більше десяти ОСББ, більшість з котрих вже отримала фінансову підтримку від влади.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.