Немає декларації — не буде лікарняних

Немає коментарів 61 Переглядів

Cтаном на 19 лютого із малинськими сімейними лікарями укладені понад 28 тисяч декларацій. Про це йдеться на сторінці центру первинної медико-санітарної допомоги у Фейсбуці.
Медики закликають всіх якнайшвидше підписати декларації. Адже з липня загальні аналізи, рентген та електрокардіограма для непідписантів стануть платними.
Крім того, первинка переходить на електронні рецепти та лікарняні. Відтак невдовзі незареєстровані у E-Health пацієнти не зможуть отримувати пільгових медикаментів, «доступних ліків» та оформити листки непрацездатності.
До того ж потерпатимуть через зволікання батьків і діти. Адже юним непідписантам педіатри не зможуть видати довідки у навчальні заклади, бо вони будуть теж електронними.
Складно буде також потрапити на прийом до потрібного медика, оскільки без декларацій прийматиме тільки черговий лікар і лише раз.
Також медики зауважують: не варто зволікати з обранням сімейного лікаря через прописку — зараз немає прив’язки до конкретної адреси. Можна записатися до будь-якого лікаря у Малині, Житомирі чи іншому місті.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.