Незаконно користуєтеся землею — платіть збитки

Немає коментарів 84 Переглядів

26 січня відбулася 49-та сесія міської ради, у котрій взяли участь 27 із 34-ох депутатів. Розглянули чотири блоки поточних питань та «Різне».
Вів засідання міський голова Олексій Шостак.
Сесія проходила без казусів, основні питання обранці громади розглянули у спокійній обстановці. Насамперед внесли зміни до бюджету. Зокрема, прийняли 5000 гривень субвенції з Дібрівської сільради, спрямувавши на оплату компослуг сільських медзакладів у Лісній Колоні та Діброві.
42 000 гривень виділили на оплату природного газу школі мистецтв, 219 130 гривень — на курси підвищення кваліфікації освітянам.
Дали зелене світло пультовій охороні, яка невдовзі з’явиться у 18-ти навчальних закладах міста: ліцензованій організації на встановлення охоронної сигналізації виділять близько мільйона гривень. Також депутати погодили скорочення 33-ох сторожів та зобов’язали міськвиконком встановити на території дитячих закладів зовнішні камери відеоспостереження.
У блоці земельних питань ухвалили рішення призупинити виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків усім мешканцям Малина, крім атовців та учасників бойових дій. А також встановили орендну плату в розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки землі для підприємств, установ і організацій та громадянам, які роками користуються неоформленими ділянками. Водночас затвердили декілька актів комісії, де вказані збитки, заподіяні місту незаконними землекористувачами: ТОВ «ВО «Аркон» — 3,4 мільйона гривень, ПАТ «БУ №813» —
1,7 мільйона гривень,
ПП Ковальчук — 59 тисяч гривень. Суб’єкти господарювання мають відшкодувати ці суми впродовж місяця, інакше мерія звертатиметься в Коростишівську прокуратуру. До земель запасу міської ради перевели із особистого селянського господарства дві неоформлені ділянки загальною площею 0,01 гектара, які розташовані біля будинку №26 по вулиці Кримського.
Надалі затвердили перелік комунального майна, яке виставляють на продаж. Зокрема, планують продати колишній борцівський зал, блок питної води, котельню та трубопровід з теплопостачання, розташовані по вулиці Неманихіна у мікрорайоні паперовиків. Також виставлять на продаж довгобуд насосної станції з водопостачання та інші будівлі, що додаються до неї, які розташовані неподалік
мікрорайону БАМу.
Далі депутати достроково припинили повноваження депутата міськради від ВО «Батьківщина» Максима Омельченка, котрий із власної ініціативи склав повноваження у зв’язку з переїздом. Відтак у міськраді буде новий депутат, наступний за списком партії — Галина Оксьоненко.
У «Різному» заслухали звіт керівника «Спорту для всіх» Василя Степаненка, проте рішення про ліквідацію закладу, ухвалене на попередній сесії, не відмінили.
На цьому сесія закінчилася.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.