Нюанси зимових субсидій

Немає коментарів 80 Переглядів

Офіційно стартував опалювальний сезон. Відтак в управлінні соцзахисту розпочали перерахунок зимових субсидій. Спеціалісти нагадують, їх призначать автоматично.
Заяву і декларацію про доходи потрібно подати лише родинам, котрі орендують житло, мають зміни у складі сім’ї чи хочуть отримати субсидію на тверде паливо.
Розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, що використовують природний газ чи електроенергію для індивідуального опалення, розраховуватимуть на період з 16 жовтня по
15 квітня. А для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування.
Працівники соцуправлінь наголошують, з 1 жовтня також змінилися нормативи споживання газу та опалення. Так, у разі використання теплової енергії для централізованого опалення абонентами, будинки яких обладнані приладами обліку, норматив становить 0,0431 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі на місяць.
Якщо природний газ використовують для індивідуального опалення, норма споживання скоротилася до п’яти кубічних метрів природного газу на квадратний метр опалювальної площі.
Для визначення розміру субсидії на зимовий період буде зроблений розрахунок на підставі доходів громадян за перший-другий квартали поточного року. Для непрацюючих пенсіонерів до сукупного доходу врахують розмір пенсії за останній місяць.
Розмір субсидій на опалення буде відображений у платіжках, які надійдуть споживачам у листопаді.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.