Нове у призначенні субсидій

Немає коментарів 51 Переглядів

18 серпня уряд ухвалив постанову, якою удосконалив процес надання житлових субсидій, повідомляє УПСЗН міськвиконкому.

Зокрема, зменшений період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення субсидій. Так, у новому опалювальному сезоні, який розпочнеться з 1-го жовтня, братимуть до уваги доходи сім’ї лише за перше півріччя 2017-го року. З 1-го травня робитимуть перерахунок субсидій на не­опалювальний сезон із врахуванням доходів громадян за друге півріччя 2017-го (з липня по грудень). Раніше, нагадаємо, період, за який враховували доходи, становив рік.

Також уряд дещо змінив соціальні нормативи на природний газ, що використовується для приготування їжі та підігріву води. Якщо у домоволодінні не встановлений водонагрівач, субсидію на газову плиту нараховуватимуть із розрахунку 5,4 м3 на кожну зареєстровану особу. Натомість, якщо крім плити є газова колонка — по 10,5 м3. За умови використання блакитного палива лише для приготування їжі, без підігріву води, — по 3,3 м3 на особу.

Також урядовці внесли корективи щодо врахування заборгованості за ЖКП: відтепер субсидію на наступний період не призначатимуть, якщо сума боргу перевищуватиме 340 гривень.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.