Нові здобутки атлетів

Немає коментарів 300 Переглядів

Три дні, з 18 по 20 березня, у Києві проходив II Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ, у якому взяло участь до 300 атлетів. Малинські спортсмени показали гідні результати.

Серед дорослих Олег Лунгу виборов дві золоті медалі — зі станової тяги та пауерліфтингу. Водночас виконав норматив майстра спорту України — чоловік у ваговій категорії до 90 кілограмів підняв вагу 567 кілограмів. Віталій Філоненко, найстарший учасник малинської команди, отримав золото за жим лежачи, а також дебютував у становій тязі і здобув бронзову медаль. Олександр Онищенко виборов срібло зі станової тяги та бронзу з пауерліфтингу. Ірина Коростель здобула третє місце зі станової тяги.

Є чим похвалитися і молодшим учасникам чемпіонату. Семикласник ЗОШ №2 Ярослав Кічук у ваговій категорії до 56 кілограмів здобув золоту медаль зі станової тяги з результатом 100 кілограмів. Тренує хлопця Сергій Глушенков.

Учениця 3-го класу школи-ліцея №1 Тетяна Коростель підняла вагу 24 кілограми за власної 40 кілограмів та виборола золото зі станової тяги. Дівчинка отримала сертифікат про встановлення світового рекорду.

Проводив чемпіонат Комітет пауерліфтингу України.

 

SRWbaDQz86Y

 

DBopMCDhW6o

 

атлети1

атлети2____

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.