Новий сервіс для пенсіонерів

Немає коментарів 48 Переглядів

За інформацією заступника начальника Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Алли Малегус, Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн-сервіс для громадян — СМС-інформування.
Відтер за допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.
У зв’язку з цим запрошуються всі бажаючі пенсіонери та застраховані особи до Малинського відділу обслуговування громадян Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області за адресою: площа Соборна, 12а, м. Малин для надання відповідних контактних даних мобільного зв’язку та згоди на отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду України.
Крім цього, мешканцям регіону варто реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду, зазначають фахівці. Адже, користуючись електронним сервісом фонду, можна отримати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових
внесків.
До того ж особи, які користуються послугами веб-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до органів Пенсійного фонду.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.