Обкрадають ще й лупцюють

Немає коментарів 59 Переглядів

Останніми тижнями у Малинському відділенні поліції побільшало повідомлень про пограбування квартир та будинків у Малині. Так, 28 серпня злодії підібрали ключа до дверей помешкання по вулиці Володимирській. Винесли з квартири ноутбук та золоті прикраси. Того ж дня злочинці обчистили будинок по цій же вулиці, зазіхнули навіть на старенький холодильник.
Крадії, схоже, відчули безкарність і остаточно розперезалися, адже не побоялися лізти за наживою навіть у приміщення лісоколеджу. Розбивши вікно у навчальному закладі, витягнули звідти дисплей від комп’ютера.
Минулі вихідні теж були «урожайними» для любителів легкої наживи. Злодії серед білого дня «похазяйнували» у квартирі по вулиці Огієнка та в будинку по вулиці Петровського. Винесли звідти золото, телефони, гроші.
Правоохоронці кажуть, добре, що власники обкрадених квартир не повернулися додому у непідходящий момент, інакше все могло закінчитися трагічніше, як це, приміром, сталося з власницею житла у мікрорайоні БАМу. Жінка прийшла з роботи на декілька годин раніше, ніж зазвичай, і застала злодіїв на гарячому. Чоловіки так відлупцювали бідолаху, що вона ледь не віддала Богові душу.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.