Облаштуйте зупинки!

Немає коментарів 47 Переглядів

У групі «Малинчани» соц­мережі «Фейсбук» малинчанин Ростислав Ісмаілов днями порушив проблему облаштування зупинок у місті.
Він разом із дружиною їхав вулицею Кримського і неподалік ветлабораторії побачив старенького, котрий, спираючись на костури, сидів навколішки на тротуарі (на знімку). Перше, що спало на думку чоловікові, дідусь — «під мухою». Молоді люди, проте, зупинилися, щоб дізнатися, чи, бува, чогось не трапилося. Те, що почули, шокувало.
«Виявляється, чоловіку болять ноги, і отак він чекає маршрутку на автобусній зупинці, на якій немає навіть лавочки…», — пише Ростислав.
Сльози навертаються, коли бачиш подібне. Звісно, старість чекає кожного з нас, але про це чиновники, схоже, думають в останню чергу…
Не раз чула, містяни також обурюються, що немає де присісти, чекаючи автобуса на меблевій, поблизу «Фуршету», по вулиці Шевченка біля магазину «Росава». Чимало зупинок — напівзруйновані. Зокрема, на Пушкіна тече покрівля, на кінцевій зупинці по вулиці Барміна хулігани виламали стіну, і тепер там не сховаєшся ні від вітру, ні від дощу.
Хто повинен потурбуватися про комфорт малинчан, котрі сумлінно сплачують податки, зокрема, й у місцевий бюджет? Влада не втомлюється звітувати про перші місця на рівні області по соціально-економічному розвитку та з інших напрямків, але, поглянувши навкруги, постають запитання: «Чому ж тоді так бідно живемо, якщо ми — перші? Чому так безгосподарно витрачаються бюджетні кошти на місцевому рівні, якщо навіть не вистачає на добротні зупинки?».
Нещодавно «МН» писали, яку гарну зупинку облаштували лісівники на дорозі до Гамарні. Залишається лише по-доброму заздрити слобідчанам, бо на їхній території і влада на місці, і суб’єкти господарювання — справжні господарі… Коли ж малинчанам посміхнеться удача обрати справжнього господарника, який буде патріотом міста і дбатиме про його добробут?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.