«Ось вам подарунок від кандидата у президенти»

Немає коментарів 96 Переглядів

Серед тем, що нині найчастіше обговорюють на кожному кутку, — майбутні вибори президента. Чого тільки не почуєш про кандидатів, котрі рвуться до влади? Дякувати Богові, у нас — демократія, тож ніхто не може заборонити відкрито й публічно висловлювати свої думки, вподобання, прихильність до того чи іншого політика. Однак, виявляється, іноді все ж таки краще тримати язика за зубами. Інакше можна ускочити у халепу, як, приміром, моя знайома Вікторія Кириченко.
Навіть прохолодної погоди жінку ніколи не побачиш у головному уборі, а коли за вікном — весна, сонечко балує теплом, то й поготів!
— Гріх ховати такі шикарні кучері, — зазвичай виправдовується знайома. — Така шевелюра, як у мене, — мрія кожної жінки.
Та одного дня Вікторію не впізнала. Шикарне волосся жінка сховала під беретом, який їй зовсім не личив.
— Я б і відро на голову одягнула, тільки б ніхто не бачив, яку карикатуру з мене зробила перукарка, — промовила, ледь стримуючи сльози. — «Обчикрижила» так, як я у дитинстві свою ляльку. Соромно не лише на люди вийти, а й ходити удома перед чоловіком та дітьми. Тільки глянуть на мене — сміються, аж доходять. Кажуть: опудало!
Слухаючи Вікторію, була впевнена: вона перебільшує. Чого таїти, є в нас, жінок, такий грішок — робити з мухи слона. Проте, коли подруга зняла шапку, не стрималася від сміху.
— Прийшла у перукарню, вмостилася у крісло, довірила своє шикарне волосся майстру, і ось, що вийшло, — поділилася своєю історією Вікторія. — Коли перукарка почала стригти, завела мову про вибори. Мовляв, вже визначилася, навпроти якого прізвища у довгому бюлетені поставлю галочку. Сказала, мій кандидат — це стабільність, упевненість у завтрашньому дні, майбутньому наших дітей.
Жінка-перукар із перших слів почала запевняти мене, що помиляюся у виборі. Свій голос треба віддати іншому політикові. Бо той, кому я симпатизую, дурить людей. Обіцяє одне, а в результаті — дірка від бублика. Однак стояла на своєму. Так і так, кажу, якщо президентом стане мій кандидат, закінчиться війна, запрацює економіка, знизяться ціни, здешевіє газ. Словом, розпочала таку рекламну кампанію, що й не помітила, як мої кучері поступово перетворилися на чоловічу стрижку, та ще й поскубану.
Зіскочила з крісла, почала кричати, що замовляла не таку зачіску. Однак перукарка, зберігаючи спокій, лише розвела руками й з неабиякою насолодою промовила: «Це вам подарунок від вашого кандидата у президенти! Теперішня зачіска — яскравий приклад того, як виглядають обіцянки і реальність. Може, хоч тепер розберетеся, за кого голосувати?». Словом, провчила мене за довгий язик. Ось до якого абсурду доходить…
Попрощавшись із Вікторією, подумала: усякого ми вже чули, різного бачили. Нещодавно, приміром, дві літні жінки так побилися у мікрорайоні паперовиків, захищаючи кожна свого улюбленого політика, що одній із них довелося зашивати брову, іншій — накладати гіпс на руку. А щоб з людини зробили опудало в перукарні за її політичні переконання, такого ще не було…

Світлана СОТНІЧЕНКО.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.