Паспорт — по електронній черзі

Немає коментарів 580 Переглядів

Віднедавна оформити закордонний паспорт або паспорт громадянина України у вигляді ID-картки можна швидко, без зай­вої витрати часу. Адже на офіційному сайті державної міграційної служби України з минулого тижня запрацював сервіс «Електронна черга». У проекті беруть участь поки що Київ та декілька областей, серед них Житомирська. Про це ЗМІ повідомив головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю УДМС в Житомирській області Анатолій Шнайдер.
Жителі Малина і району теж можуть долучитися до електронної послуги і записатися на прийом у Малинський районний сектор управління державної міграційної служби через інтернет. Зробити це можна за декілька днів до відвідування сектора УДМС.
Під час онлайн-запису вказуються мобільний телефон, прізвище, ім’я, по-батькові та чотири останніх цифри паспорта. Потім заявник отримує смс-повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Запізнюватися в жодному разі не можна, оскільки запис до електрон­ної черги буде анульований. При собі необхідно мати всі необхідні документи — працівник сектора ДМС звірить дані з онлайн-системою.
Також є особливість щодо доступності електрон­ної черги для оформлення українського паспорта. Ця послуга надається виключно за місцем проживання і на сьогоднішній день доступна лише для громадян, які досягли 14-річного віку та оформляють паспорт вперше, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт або звертаються для вклеювання фотокартки після досягнення 25-ти та 45-річного віку.
Отже, заходьте на офіційний сайт ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua і скористайтеся новими можливостями.
Жива черга, звісно, теж залишається.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.