Перепоховали солдатів

Немає коментарів 46 Переглядів

Минулої суботи на новому городищанському кладовищі з почестями перепоховали 31 солдата радянської армії, котрі загинули під час Другої світової війни в оборонно-визвольних боях поблизу Малина. Взяли участь у заході учні та вчителі Малинської ЗОШ №6, заступники міського голови, депутати міськ­ради, малинчани.
Пошуківці розповіли, їм вдалося встановити ім’я одного з загиблих бійців. Це Сергій Максимович Некрасов. Завдяки знайденим розпізнавальним знакам з’ясували, солдатові було 22 роки. Іншим бійцям — від 20-ти до 35-ти.
Багато вдячних слів сказали того дня на адресу захисників Батьківщини. На могили загиблих лягли живі квіти, солдатів вшанували хвилиною мовчання. Панахиду за померлими відправив настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ Київського патріархату протоієрей Василій.
До речі, нещодавно фахівці пошукового об’єднання «Вертикаль» знайшли поблизу Малина останки ще чотирьох воїнів радянської армії, яких також незабаром перепоховають. За словами голови пошукового об’єднання «Вертикаль» Володимира Жарка, разом із бійцями також були знайдені розпізнавальні знаки та сержантський планшет із документами. Тож є надія, імена загиблих не залишаться невідомими.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.