Перевірятимуть точки, де торгують біляшами та чебуреками

Немає коментарів 98 Переглядів

Кажуть, поки грім не вдарить, чоловік не перехреститься. Ця приказка нині красномовно характеризу є роботу головного управління держпродспоживслужби у Житомирській області. Тільки-но Україною розлетілася новина про отруєння шаурмою 83-ох киян, серед яких 12-ро дітей, як по гарячих слідах керівництво головного управління провело наради з начальниками районних структур і наказало перевірити мережі вуличних фаст-фудів, аби не допустити подібного.
Відтак минулої п’ятниці у Малинській міській раді створили комісію, що перевірятиме точки, де продають шаурму, хот-доги, біляші, чебуреки та іншу вуличну їжу. Того ж дня перші перевірки накрили дев’ять МАФів на малинському базарі. Шістьох осіб було притягнуто до відповідальності за значні недоліки у торгівлі фаст-фудом.
За словами керівника Малинського районного управління держпродспоживслужби Віктора Гвоздецького, щодо перевірок підприємців у законодавсті є чимало обмежень, проте саме комісійні перевірки можна здійснювати тоді, коли на те є потреба.Відтак пообіцяв, подібні рейди не лише на малинському ринку, а й по інших торгових точках міста носитимуть систематичний характер.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.