Перша петиція на сайті президента набрала необхідні 25000 голосів

Немає коментарів 384 Переглядів

Перша електронна петиція на офіційному сайті президента України Петра Порошенка набрала необхідні 25000 голосів, щоб її розглянув глава держави. Петицію під назвою “Законодавчо затвердити право громадян України на захист” на даний момент вже підписали 25 012 чоловік.

 Петиція закликає президента законодавчо врегулювати право громадян України на володіння вогнепальною зброєю. Вона була подана громадською організацією “Всеукраїнська асоціація власників зброї”.
“Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:” Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров’я, житла і власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет і територіальну цілісність України “, – йдеться в петиції.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави.
Сервіс електронних звернень був відкритий для громадян 28 серпня. На розгляд президента петиція може потрапити, якщо за три місяці збере мінімум 25000 підписів громадян. У разі підтримки петиції, АП повинна розглянути її протягом 10 днів.
За матеріалами: Корреспондент.net
Розміщено в : Новини України, Реформи
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.