Петро Андрієнко — срібний призер чемпіонату області з шахів

Немає коментарів 84 Переглядів

З 5 по 9 травня у Житомирі проходили фінальні змагання чемпіонату області з шахів серед чоловіків, у яких взяли участь десять найсильніших шахістів Житомирщини, серед них два малинчанина — Петро Андрієнко і Дмитро Осадчук.

Боротьба за призові місця була дуже запеклою, і по завершенні останнього туру у трьох шахістів виявилась рівна кількість очок.

Відтак, призерів визначали по додаткових показниках.

Лише на 0,25 коефіцієнта уступив чемпіону області,житомирянину Ігорю Випханюку малинчанин Петро Андрієнко — він виборов друге місце. Третю сходинку  посів  представник Житомира Володимир Ревуцький — ветеран шахів програв партії першим двом шахістам, і відповідно отримав нижчий коефіцієнт, 23,25.

Слід відзначити і Дмитра Осадчука — школяр потрапив у десятку найсильніших дорослих шахістів області.

Малинські шахісти дякують за фінансове сприяння відділу у справах сім’ї, молоді і спорту міськвиконкому. Наступних вихідних представники малинського шахового клубу «Майстер» змагатимуться у Бердичеві — там проходитиме третій етап гран-прі Житомирської області. Нагадаємо, перший етап відбувся на турнірі «Малинська весна», другий — на «Чуднівській вежі». Малинська команда у Чуднові виборола перше місце. Побажаємо їм перемоги надалі!

 

 

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.