Підлітки — під наркотичним «кайфом»

Немає коментарів 115 Переглядів

Тривожний дзвінок надійшов до медиків уночі з 1-го на 2-ге жовтня від коменданта гуртожитку профтехліцею: незважаючи на пізній час, троє підлітків поводилися неадекватно й агресивно, не реагували на зауваження. Спочатку хлопці безперестанку сміялися, потім у них почалися галюцинації, тіла корчило від судом. Відтак комендант припустила: діти — під «кайфом» і їм необхідна допомога лікарів.
Підлітків було доставлено у реанімаційне відділення малинської лікарні, де одразу встановили: у юних пацієнтів — наркотичне сп’яніння. Одного з хлопців приводили до тями упродовж доби. Його товаришам пощастило менше, їх довелося виводити з коми упродовж двох діб.
Про пацієнтів під наркотичним «кайфом» медики сповістили правоохоронців. Коли хлопці оговталися, працівники поліції разом із батьками влаштували допит. Однак учні так і не зізналися, який наркотичний засіб вживали напередодні.
Правоохоронці нині продовжують слідство, аби з’ясувати, яким чином наркотики потрапили до вихованців проф­техліцею.
Тим часом містом ходять чутки, буцімто розповсюджувачі наркотичних засобів полюють на дітей і поступово підсаджують їх на «голку», аби потім зробити потенційними клієнтами.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.