Підліток гуляв добу містом з коханою

Немає коментарів 148 Переглядів

Минулого четверга тривожна звістка надійшла до Малинського відділення поліції від батьків 15-річного учня ЗОШ №6. Вони, налякані зникненням сина, розповіли: хлопчик збирався у школу на тренування, однак додому не повернувся. Коли рідні почали шукати дитину, з’ясували, спортивних заходів у навчальному закладі того дня не було. Проте найбільше лякало батьків те, що син не відповідав на телефонні дзвінки. Скільки б не набирали його номер — телефон мовчав.
Завдяки оперативно-розшуковим заходам пропажу знайшли наступного дня, 23 лютого. Хлопчина розповів, упродовж доби гуляв містом із коханою дівчиною.
Ще одна історія зі зникненням сталася у Малині два тижні тому. Мати-пенсіонерка, зателефонувавши поліціянтам, повідомила: 11 лютого безслідно зник її 33-річний син. Чотири дні жінка чекала, що чоловік повернеться. Однак тривога не давала спокою, і бідолаха вирішила звернутися за допомогою до правоохоронців. Місце перебування пропажі встановили того ж дня. Чоловік увесь час гостював у друзів, де рікою лилося спиртне.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.