Пневмонія кладе у ліжка

Немає коментарів 87 Переглядів

За інформацією управління держпродспоживслужби у Малинському районі, на грип та ГРВІ першого тижня року захворіло 138 осіб, з них діти віком до чотирьох років — 26, від 5 до 14 — 78, від 15 до 17 — 4, дорослих від 18 до 29 років — 16, від 30 до 64 років — 14. Це мінус 54 відсотки до епідемічного порога.
Проте у відділеннях лікарні повно пацієнтів з тяжкими формами пневмонії. Кажуть, запалення легенів вражає хворих уже на другий-третій день від початку гострої респіраторної вірусної інфекції.
Як повідомили у ЦПМСД, торік у грудні захворіли на пневмонію 18 дітей і 29 дорослих — удвічі більше, ніж зазвичай. Не краща ситуація і зараз. Щодня у поліклініці діагностують нові випадки запалення легенів, виявляють чимало бронхітів, трахеїтів та інших хвороб дихальних шляхів.
Медики застерігають: цьогорічні сезонні віруси дуже підступні. Щоб уникнути тяжких ускладнень, треба звернутися у поліклініку не пізніше першого-другого дня від початку захворювання. Вчасно розпочате правильне лікування — запорука здоров’я і життя. За інформацією МОЗу, від початку епідемічного сезону 2018-2019 років від ускладнень грипу вже померло сім осіб.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.