Подарували Різдво захисникам

Немає коментарів 47 Переглядів

Зворушлива зустріч із атовцями відбулася минулого тижня у Малинській ЗОШ №3 (на знімку).
Діти, учні молодших класів, долучилися до акції «Подаруй Різдво захисникові», заздалегідь оголошеній громадською організацією «Свічадо». Отож, за підтримки вчителів та батьків організували у школі благодійний ярмарок. За виручені кошти закупили для бійців теплий зимовий одяг — флісові термо­костюми, шапки, шарфи, шкарпетки.
28 грудня діти в урочистій обстановці передали термокомплекти представнику розвідгрупи 54-ої ОРБ Юрію Коновальчуку. Під час зустрічі юні патріоти також висловили слова підтримки, безліч гарних новорічних побажань та подарували розвіднику виготовлені власноруч листівки, котрі боєць відвезе на передову.
Від щирої дитячої уваги і доброти військовий розчулився до сліз. «Самі маленькі, а мають велике серце та чисту душу», — сказав він, подякувавши учням за турботу.
До речі, у районі одними із перших до акції «Подаруй Різдво захисникові» долучилися учні Скуратівської школи, котрі передали бійцям солодощі, вітальні листівки, ялинкові прикраси, а жителі вулиці Грищенка з Малина зібрали для військових до новорічно-різдвяних свят більше ста кілограмів продуктів та консервації.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.