Поранили охоронця

Немає коментарів 100 Переглядів

Минулого вівторка близько 19-ої години працівники охоронної служби «Дівікс» затримали злочинця, який напав з ножем на охоронця магазину.
Ця жахлива подія сталася у міні-маркеті «Полісся-продукт», що у мікрорайоні паперовиків. Один з покупців взяв з полиці декілька пляшок слабоалкогольного напою і вирушив до виходу, «забувши» розрахуватися на касі. Його зупинив охоронець, проте крадій не думав повертати награбоване. Під час «розбірок» витягнув ножа і всадив охоронцю в груди.
Налякані продавчині натиснули кнопку тривоги для виклику групи підсилення зі служби «Дівікс». Охоронці прибули швидше за поліціянтів та швидку. Проте зловмисник уже накивав п’ятами. Не розгубившись, працівники охоронної організації наздогнали злодія. Той намагався оборонятися, проте один з охоронців вибив ножа та затримав чоловіка.
Ним виявився раніше судимий житель Нової Борової, котрий нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Під час відбування покарання у Бердичівській виправній колонії працював на «Папір-Малі». Отож, вочевидь, вирішив навідатися у знайомі місця. Того ж дня, кажуть, чіплявся з ножем і до працівників підприємства.
Нині злочинець — під вартою. Потерпілий охоронець магазину перебуває у лікарні: ніж трохи не дістав серця…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.