Посилили покарання за знищення лісів

Немає коментарів 53 Переглядів

З 1 січня в Україні набув чинності закон, який посилив заходи проти знищення лісів у державі.
Згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів», у декілька разів підвищені штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка, повідомляє сайт Верховної Ради.
Відповідні зміни вносяться зокрема до кодексу України про адміністративні правопорушення, кримінального кодексу України, кримінально-процесуального кодексу України та Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».
Водночас уряду доручено розробити комплексну програму відновлення лісового фонду України та визначити першочергові обсяги робіт щодо відновлення лісів і лісорозведення, охорони лісів від пожеж, захисту від шкідників і хвороб, інших лісогосподарських заходів.
Впровадження норм закону дозволить зберегти екологічну безпеку України та створить дієвий механізм запобігання вчиненню злочинів, пов’язаних з незаконною вирубкою лісів.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.