Потрібна термінова допомога

Немає коментарів 231 Переглядів

Малинчанин Ігор Михайлович Зеленко, 1952 року народження, потребує термінової допомоги на лікування та реабілітацію.

Довгі роки чоловік вчителював у районі, був директором Скуратівської, Любовицької шкіл. Вів активний здоровий спосіб життя. Доки не здолала хвороба, вже у поважному віці, брав участь у товариських зустрічах на футбольному полі. Але невблаганна хвороба прикувала Ігоря Михайловича до ліжка.

Внаслідок хвороби отримав першу групу інвалідності. Діагноз лікарів невтішний — «наслідки перенесеного порушення спінального кровообігу, ускладненого мієлопатією з тетрапарезом легким в руках, порушенням функції тазових органів, відсутністю ходи і самообслуговування…»

Але чоловік не здається, і певні зрушення у кращий бік є. Він пройшов кілька курсів дороговартісного лікування. Нині в змозі пересуватися, проте лише на інвалідному візку, і поки що не більше години-двох поспіль.  Решту часу хворий проводить на самоті у ліжку.

Для  того, щоб знову стати на ноги, Ігорю Михайловичу потрібно пройти нелегкий шлях, і головне — необхідні чималі кошти. Курс реабілітації, який бажано пройти якнайшвидше, щоб не втратити дорогоцінний час — коштує 30 тисяч гривень. А надалі — гроші потрібні знову і знову. А чоловік має щомісячно лише 1500 гривень пенсії, левова частка з яких йде на ліки.

Велике прохання до всіх небайдужих до чужого горя малинчан: відгукніться! Кілька гривень з кожної родини в змозі допомогти людині повернутися до повноцінного життя. Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку: № 5168 7572 2047 7758 (картка на ім’я Зеленка Ігоря Михайловича).

Також для швидшого одужання чоловіку необхідний масаж, який необхідно робити щомісячно.  Може, у Малині знайдеться милосердна людина, яка погодиться на пільгових умовах проводити сеанси?

Ігор Михайлович заздалегідь вдячний землякам за підтримку. Контактний телефон: 097-877-35-73.

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.