Презентували проект вулиці Кривенчука

Немає коментарів 81 Переглядів

Презентація і обговорення проекту реконструкції вулиці Кривенчука, що у центрі міста, проходили у великому залі РДА наприкінці жовтня за участю заступників міського голови Петра Піковського та Лесі Сніцаренко, депутатів міськради та громадськості.
Головний архітектор міста Олексій Візіренко ознайомив присутніх з планом-схемами оновленої вулиці, підготовленим житомирськими проектантами. Зокрема, всю територію планується перетворити на пішохідну зону, покривши тротуарною плиткою, починаючи від автобусної зупинки біля РБК, та прикрасити декоративними рослинами, сучасними ліхтарями, лавками з ковкою.
Посередині та на виході до парку теж пропонується встановити дерев’яні лави — у формі розірваної вісімки, у центрі котрих радуватимуть око скульптурки тварин, а по боках — зелень. Як варіант, учасники зібрання, які у ході презентації включилися у дискусію, пропонували робити фігурки тварин із дроту, обвитого плющем, оскільки цій рослині можна легко надати потрібну форму, з чим упорається і звичайний садівник. Або замовити скульптурки з дерева чи іншого матеріалу, на які зможуть, граючись, забиратися дітлахи. Приміром, гарно вписався б у ландшафт та історичну минувшину міста кінь князя Мала.
Парапет біля пошти проектанти пропонують перетворити на вуличну сцену зі сходами у декількох місцях. Проте громадськість висловила також думку щодо облаштування там міні-кав’ярень, лавок із сувенірами, картинами та виробами ручної роботи. Також люди просили представників влади зобов’язати власників «Укртелекому» і «Укрпошти» обновити фасад будівлі, щоб не псувати презентабельний вигляд пішохідної зони. А з вулиці Кривенчука до ДЮСШ посадити липову алею.
Невелика суперечка виникла з приводу пропозиції проектантів перекрити під’їзд до ЗНВК №1 з вулиці Тараскіна, що унеможливить і проїзд «швидкої» та пожежних автомобілів.
Попередню вартість проекту не оголосили, але, напевне, у міському бюджеті-2019 вже буде закладена сума на його реалізацію, оскільки наступного року РБК святкуватиме 90-річчя. Приїде багато поважних гостей, і за попередньою домовленістю губернатора Ігоря Гундича з міським головою паралельно з реконструкцією РБК має проходити і «окультурення» прилеглої вуличної території. Є сподівання, губернатор посприяє у частковому залученні на проект коштів ДФРР.
До речі, пропозиції щодо реконструкції вулиці Кривенчука у письмовому вигляді можна подати у міську раду усім містянам, котрі мають цікаві ідеї, але не змогли бути присутніми на презентації.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.