Приєднуйтесь до МРБО «Захист дітей Чорнобиля»!

Немає коментарів 504 Переглядів

МРБО «Захист дітей Чорнобиля» зібрала 4384 гривні на ярмарку дитячих виробів та святковій лотереї, які проходили у РБК під час загальних зборів організації наприкінці минулого року. Ці кошти спрямують на лікування тяжкохворим дітям, а також на гостинці воїнам-атовцям.

Наразі членами МРБО «Захист дітей Чорнобиля» є 340 дітей із 194 родин Малинщини, з них 34 багатодітні родини. У складі організації 18 дітей-інвалідів. Щороку приєднуються нові сім’ї, серед них багато сільських. Запрошує організація у свою велику, дружню родину і переселенців. Утворила свій філіал також на Київщині в Бородянському районі.

Як розповіла директор МРБО «Захист дітей Чорнобиля» Людмила Штуль, все більшої популярності набувають безкоштовні гуртки організації — іспанська мова, флористика, креативне рукоділля. Саме завдяки творчим здобуткам батьки і діти долучаються до громадської діяльності: виготовляють різноманітні новорічні та різдвяні прикраси, обереги та дідухи тощо, котрі виставляють на благодійних ярмарках та передають у зону АТО. До слова, працюють ці гуртки завдяки фінансовій допомозі іспанської благодійної організації «Дом Кіріос», яку очолює дон Дієго Суарес Мора.

Започаткували цьогорік і вивчення польської мови. Викладає у гуртку Жанна Беляк. А от у заняттях з англійської мови оголосили поки що перерву, бо підшукують нового викладача. Дякують за плідну співпрацю попередниці Л.А. Ренкас.

Завдяки програмі «Люби і знай Україну!» майже 1300 дорослих і дітей стали учасниками мандрівок. Побували у Львові, Закарпатті, Кам’янці-Подольському, Переяславі-Хмельницькому, Клавдієво, а також у парку «Київська Русь», Кідландії, цирку та інших місцях.

Завдяки теплим партнерським відносинам із БО «Відкрите серце» цього літа 24 дитини відпочили у дитячому таборі с. Озадівка Бердичівського району. У Болгарії 2015-го року побувало дев’ять дітлахів.

Традиційно вручають у організації подарунки першокласникам, іменинникам, дітям-інвалідам, а також всі діти отримують солодкі «миколайчики».

Робота організації не була б такою плідною, якби не допомога меценатів — велику підтримку надають надійні партнери організації ПАТ «Вайдманн—МПФ», україно-шведське автопідприємство 10943, посольство Франції, інші. Керівник Людмила Штуль від імені  членів організації висловлює їм подяку. А також щиро дякує інформаційним партнерам — місцевим газетам «Малинські новини» і «Соборна площа». Взаєморозуміння та підтримка панує і у відносинах «Захисту дітей Чорнобиля» з орендодавцем, районним Терцентром (керівник М.К. Ребренюк) — завдяки цьому організація має кілька кабінетів для зустрічей та гуртків.

Людмила Штуль запрошує батьків приєднуватися до лав організації — спільними зусиллями вдасться краще організувати дозвілля, мандрівки, літній відпочинок дітям, а також — набагато швидше подолати всі життєві негаразди.

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.