Про «віртуальні кіловати»

Немає коментарів 60 Переглядів

Отримав квитанцію з РЕМу, де, станом на перше вересня, зазначений показник: «2895». Коли поглянув на лічильник, на ньому було на вісімдесят кіловат менше. І це при тому, що почався тиждень нового місяця.
Звідки взялися ці захмарні цифри? Невже ремівці дописують кіловати? Адже така ситуація виникає не вперше, і не лише зі мною — знайомі теж скаржаться.
Якби контролер правильно зняв показники, я сплатив би лише п’ять гривень, бо маю пільгу, яка нараховується при споживанні у межах 100 кіловат. Решту змушений платити за повним тарифом, який до того ж при перевищенні ліміту набагато більший. Відтак віддав за «віртуальні» кіловати понад 80 гривень.
Ледь ходжу по хаті, тому не маю змоги добратися в РЕМ. Сподіваюся, публікація в газеті допоможе добитися правди.

Геннадій Кузьміних.
м. Малин,
вул. Покровського.

Від редакції. «МН» неодноразово писали про подібні випадки. Нагадуємо, щоб платити лише за спожиті кіловати, варто наприкінці кожного місяця повідомляти в Малинський РЕМ фактичні показники електролічильника за телефоном: 5-15-64. Або внести їх в особовий рахунок на інтернет-сайті «Житомир­обленерго» за посиланням: http://www.ztoe.com.ua/my.php. Інакше комп’ютерна програма нарахує кіловати автоматично — за середнім показником. У будь-якому разі хвилюватися не потрібно: наступного місяця електропостачальна організація зробить
перерахунок.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.