Продовжують зникати люди

Немає коментарів 132 Переглядів

Минулого тижня повідомлення про безвісти зниклого 64-річного малинчанина надійшло до поліціянтів від його родичів. Вони розповіли, 18 жовтня Анатолій Володимирович Манченко (на знімку) гостював у племінниці у Гуті-Логанівській. Ввечері, о 18-ій годині, чоловік мав намір повернутися у Малин, однак удома його так і не дочекалися.
Прикмети зниклого: волосся — до плечей, сиві вуса та борода, на лівому плечі — татуювання у вигляді зірки. Чоловік був одягнений у гольф бежевого кольору, коричневу спортивну кофту, темні брюки й кросівки.
Ще одне повідомлення про безвісти зниклу особу надійшло до правоохоронців від жительки району Лариси Соболівської. Жінка розповіла, її донька, Альона Віталіївна Соболівська (на знімку), 22 жовтня пішла з дому і не повернулася. Востаннє зниклу бачили у Бучках. Зі слів матері, її донька веде аморальний спосіб життя, зловживає спиртним, бродяжить.
Прикмети зниклої: зріст — 160 см, коротка зачіска, темне волосся, карі очі, кругле обличчя. Жінка була одягнена у чорні штани та синю кофтину.
Якщо хтось має інформацію про місце перебування зниклих, прохання повідомити поліцію телефонами 5-21-76 або 093-198-64-51.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.