Прокуратура Житомирщини скерувала до суду обвинувальний акт за фактом одержання хабара на суму 40 тис грн керівниками району

Немає коментарів 161 Переглядів

Прокуратура Житомирської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками Малинського району, за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що керівники райдержадміністрації та райради за 40 тис грн неправомірної вигоди пообіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва.

Як повідомлялося раніше, обох затримано під час одержання хабара.

Ухвалою суду керівникам райдержадміністрації та райради було обрано запобіжний захід – застава у розмірі, відповідно, 300 тис грн та 218 тис грн.

Також їх відсторонено від посад. Крім цього, накладено арешт на майно, транспортні засоби, земельні ділянки, житлові будинки та квартири – вартістю понад 1,3 млн грн.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.