Питну воду очищатимуть швидше

Немає коментарів 36 Переглядів

На водоочисній станції оновлюють третій із чотирьох наявних фільтрів, що дозволить значно швидше очищати воду із водосховища, яка потрапляє до споживача центральним водогоном.
— Два фільтри торік «відреставрували», — розповідає керівник ТОВ «Малин Енергоінвест» Микола Корнійчук. — Тепер приступили до наступного: вже встановили нові труби, засувки, засипали 35 тонн щебеню крупної фракції та дещо менше — дрібнішої. Надалі робітники додадуть у фільтр 18 тонн піску-керамзиту, закупленого минулих років у Івано-Франківську.
Технологія фільтрації питної води непроста. Роботи ускладнюються й тим, що велику вагу треба піднімати на значну висоту і подавати через вікно, адже фільтри розташовані на другому поверсі водоочисної станції. Проте до кінця червня комунальники планують завершити ремонт.
— У фільтр встановили спеціальну повітряну систему продування, відтак очистка води значно прискориться, — зауважує Микола Анатолійович.
Отож, з введенням в експлуатацію третього фільтра можна сподіватися, що перебоїв з питною водою у місті поменшає. Адже брудна рідина з водосховища очищатиметься швидше і якісніше. До того ж повітряна система, як можна припустити, усуватиме і неприємний «рибний» запах, який час від часу з’являється у водогоні.
Паралельно з ремонтом фільтра комунальники замінюють майже 1,4 кілометра водомережі по вулиці 30 років Перемоги. Замість іржавої труби там пролягатиме подвійний «пластик», який розгалузить систему, що дозволить рідше відключати воду споживачам, а її якість значно поліпшиться.
Терміново необхідно замінити і каналізаційні мережі у мікрорайоні МДЕЗу, адже повністю прогнили чавунні труби і стоки штучно перекачують асенізаторною машиною, а також — біля паливного складу, де непотріб з ГМП стікає у чотири ями. Проте чи вистачить у підприємства коштів на всі ремонтні роботи — невідомо.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.