Ремонт РБК подорожчає…

Немає коментарів 54 Переглядів

Вартість реконструкції будівлі малинського районного будинку культури, котра, до речі, з 1966-го року має статус пам’ятки архітектури місцевого значення, вкотре зросте.
Перший проект оцінювали у 10 мільйонів гривень. Наступний, який розпочали реалізовувати цьогорік, — у понад 30 мільйонів. Зараз фахівці знову вносять зміни до проектної документації, оскільки під час робіт з’ясувалося, горище та стеля, які спершу не збиралися ремонтувати, — теж у аварійному стані.
Робітники повинні повністю завершити вуличні роботи до кінця року. Загалом реконструкція будівлі розрахована на два роки. Крім утеплення зовнішніх стін, упорядкування фасадів та облаштування нового даху, під­рядна організація встановить металопластикові вікна та нові двері, зробить пандуси для маломобільних верств населення, замінить систему опалення, облаштує теплу підлогу, добудує санвузли і прокладе нові труби для водопостачання і водовідведення, реконструює сцену, глядацький зал та інші приміщення.
Нагадаємо, масштабна реконструкція РБК здійснюється за кошти державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з районним бюджетом. Інший проект ДФРР щодо заміни водогону в місті поки що призупинили через нестачу коштів.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.