Родинні таланти

Немає коментарів 89 Переглядів

Дев’ятого грудня в ЦДЮТ відбувся міський фестиваль-конкурс «Родинні таланти», в якому взяли участь майже 60 дітей, віком від 9 до 15 років.

Оцінити юні таланти завітали заступник міського голови Леся Сніцаренко , начальник міськво Микола Шеренок, керівник громадської організації «Сім’я і здоровий спосіб життя» Ірина Олексієнко, інші.

Юних учасників поділили на такі секції: «Багатодітна родина», «Повір у себе» (діти з особливими потребами), «Ти не один» (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування).

Діти виступили у семи номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, музичне виконання, художнє та авторське виконання, театральне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво. Представили понад 40 робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, до 30 номерів художньої самодіяльності.

Було дуже весело та цікаво. На фестивалі панувала тепла, затишна, майже родинна атмосфера. Гості відзначили високий рівень підготовки та майстерності дітей. Жоден учасник не залишився поза увагою — дітей відзначили іменними дипломами та вручили подарункові сертифікати.  Перше місце у своїх номінаціях вибороло десять учасників, друге — дванадцять, третє — вісім учасників.

Фестиваль відбувся за фінансового сприяння ПАТ «Вайдман—МПФ» та ГО «Сім’я і здоровий спосіб життя».

До слова, не обійшлося без казусів. В редакцію звернулася мама учня 5-В класа школи-ліцея №1 Олексія Степанчука — з незрозумілих причин на виставці в фойє білого дому, де після конкурсу виставили найкращі роботи, малюнки її сина була підписані чужим ім’ям. Дитина вже тричі бере участь у конкурсі «Родинні таланти», каже Наталія Леонідівна, завжди посідає призові місця, проте після такої образи син відмовився надалі виставляти свої роботи, які, слід сказати, талановитий хлопець виготовляє самостійно вдома без допомоги педагогів…

 

 

Розміщено в : Культура, Новини Малина

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.