Розпочалася боротьба за крісло головного лікаря?

Немає коментарів 63 Переглядів

Минулої п’ятниці у мерії відбулася 59-та, позачергова, сесія міської ради сьомого скликання, на якій депутати розглянули декілька нагальних питань.
Зокрема, прийняли субвенцію із Горинської сільради у сумі 3000 гривень та спрямували її на закупівлю медикаментів першої необхідності для ФАПів, розташованих на території цієї сільради. Перерозподіливши видатки, спрямували 17 тисяч гривень на ремонт дорожнього покриття сумнозвісного проспекту Машинобудівників.
Відповідно до нових законодавчих вимог, депутати встановили ставки земельного податку на ділянки лісогосподарського призначення у розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі. Це відносно невисока ставка оподаткування, яка покликана втримати конкуренто­здатну ціну на лісову продукцію та, відповідно, врятувати від банкрутства місцевий держлісгосп, а цього, до слова, по всій країні наразі добиваються можновладці, щоб передати ліси у приватні руки.
Далі, у зв’язку з реорганізацією первинки, ухвалили рішення про утворення від­окремлених підрозділів комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради. Відтак до складу підприємства увійдуть 47 ФАПів та амбулаторій району.
Тривалі перепалки на сесії лунали щодо необхідності проведення конкурсу на посаду головного лікаря новоствореної медичної структури. Депутат Олександр Андрійцев наполягав, конкурс — необов’язковий, оскільки ЦПМСД реорганізують шляхом перетворення, і тому мерії достатньо внести зміни у діючий контракт із головним лікарем. До того ж про це чітко зазначено у рекомендаціях МОЗу. Олександр Миколайович заручився і підтримкою колег, які написали міському голові відповідне колективне звернення з підписами трудового колективу.
Також зайшла суперечка про незаконність внесення змін до статуту новоствореного підприємства. Дехто із депутатів заявив, міський голова все знав — з ним нібито домовився представник БПП Дмитрій Кисельчук. Мер цього не спростував і заявив, що його обдурили. Потім на емоціях висловився, звертаючись до депутата Руслана Єщенка, мовляв йому добре відомо, хто з ким збирався і де, щоб «обрати» майбутнього головного лікаря, а це прерогатива мера.
Врешті-решт питання про «Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника КЗОЗ Малинської міської ради» було перенесене на розгляд чергової сесії.
Проте усім стало зрозуміло, хтось накинув оком на крісло головного лікаря первинки і вперто до цього йде. Подейкують, ніби претендент — близький до партії президента — БПП, хоча жодного конкретного імені на сесії не прозвучало.
Після завершення сесії у кабінет мера зайшли представники ОСББ «Малин — Еліт» разом із колишнім керівником управління ЖКГ Віталієм Семенюком. Вони були розлючені через відмову ТОВ «Малин Енергоінвест» передати котельню ОСББ, відповідно до сесійного рішення. Проте міський голова не захотів навіть їх слухати. Мало не дійшло до бійки…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.