Шантаж продовжується

Немає коментарів 59 Переглядів

Минулої п’ятниці, аби Малин не відключили від природного газу, в мерії скликали комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Присутні заслухали керівника ТОВ «Малин Енергоінвест» Миколу Корнійчука та обговорили законодавчі зміни, які можуть призвести до надзвичайної ситуації. Також визначили шляхи ліквідації наслідків НС. Відтак дійшли висновку: місто стало заручником ситуації, хоч і зробило все можливе для вчасної оплати за спожитий газ — підписані, але не профінансовані державою протоколи субсидій лежать понад місяць у «Нафтогазі».
У ході дискусії начальник управління Держпродспоживслужби Віктор Гвоздецький також зауважив: місто — за крок від епідемії грипу. І застеріг, якщо загроза перекриття блакитного палива реальна, треба завчасно закрити дитсадки, бо прогнозують
морози.
Представники малинського газового господарства нічим заспокоїти не змогли. Лиш констатували відсутність у Малина лімітів на блакитне паливо та наголосили: щоб не перекривати вентиль, за газ доведеться заплатити дорожче — по максимальній потужності котелень.
Відтак комісія ухвалила протокольне рішення: «Рекомендувати ПАТ «Житомиргаз» не відключати від газопостачання комунальні котельні Малина. Спеціальним службам міста бути готовими до ліквідації надзвичайної ситуації». Зокрема, лікарні віддали розпорядження підготувати ліжко-місця та ліки для можливих потерпілих від холоду.
Копію рішення направили в обласну комісію з ТЕБ та НС, управління ДСНС і ПАТ «Житомиргаз». На вчорашній день, котельні не опломбували. Є надія, що у газівників таки вистачить здорового глузду не перекривати серед зими вентиль на блакитне паливо.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.