Що буде з чоповицькою лікарнею?

Немає коментарів 135 Переглядів

Першого квітня закриють чоповицький стаціонар, де лікується майже піврайону. І це не жарт. Таке рішення ухвалене на останній сесії міської ради.
Як пояснюють, у Чоповичах знаходиться терапевтичне відділення №2 малинської лікарні. За висновками робочої групи Житомирської ОДА, воно не відповідає сучасним вимогам надання медичної допомоги населенню, оскільки не має необхідного обладнання, цілодобового чергування та іншого.
Проте основна причина, звісно, криється в іншому — цьогорік на утримання медицини місту і району не вистачає семи мільйонів гривень. Торік на потреби чоповицького стаціонару витрачено 3,1 мільйона гривень. Отож закриття його вирішить фінансову проблему.
Міські посадовці крім того нарікають на відсутність діалогу з керівництвом Чоповицької ОТГ. Кажуть, голова ОТГ Михайло Філоненко відмовляється виділяти додаткові кошти з бюджету об’єднаної територіальної громади на утримання відділення. Проте Михайло Миколайович це заперечує, наголошуючи, рішення міської ради про закриття чоповицького стаціонару стало для нього несподіванкою. Жодних попередніх перемовин не було.
Минулого понеділка делегація чоповичан на чолі з Михайлом Філоненком приїздила у Малин для вирішення проблеми. Мала зустріч із заступником мера Петром Піковським та депутатами, проте безрезультатно. Сьогодні керівництво терміново скликало загальні збори громади ОТГ, щоб спільно вирішити долю чоповицької лікарні. Про це читайте у наступних номерах «МН».

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.