Що робити? У газовому слухавку не беруть …

Немає коментарів 280 Переглядів

З Малина та населених пунктів району телефонують у редакцію безперестанку зі скаргами на газівників.

Мовляв, дали субсидії, а тепер не знаємо, як сплачувати. У газове та контакт-центр не додзвонитись — працівники слухавку не беруть. І що в такому разі робити? Вимагають же сплати, як писали у районці, до п’ятого числа, якщо через «Укрпошту», або найпізніше — до десятого, якщо платити через банк. Самі, відтак, знімаємо показники і рахуємо, але раптом неправильно, і «вилізе» борг. А тоді субсидію, чого доброго, заберуть, переймаються люди.

Враховуючи величезну кількість звернень, ще раз повертаємося до теми оплати послуг за використаний природний газ. Якщо ви не змогли зв’язатись із газівниками за телефонами контакт-центру, нагадуємо їх — (0412) 55-80-04 або 55-94-04, то можна скористатися Інтернет-ресурсом. Віднедавна для зручності клієнтів, на сайті 104.ua запрацював «Особистий кабінет споживача». Зареєструвавшись, ви зможете самостійно внести показники лічильника за повний календарний місяць, звірити стан особового рахунку, а також отримати відповіді на запитання в онлайн-режимі.

Також можна надіслати показники на електронну пошту contact@zt.104.ua — у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, адресу, номер особистого рахунку, показники лічильника і дату їх зняття. Якщо не маєте вдома комп’ютера, ноутбука з виходом у Інтернет, можливо, вам зможуть допомогти сусіди, знайомі, рідні, у яких є можливість передати дані через Інтернет-мережу.

Нагадуємо, що знімати показники лічильника бажано на перше число кожного місяця. Контролер для звірки відвідуватиме домівку не рідше одного разу на півріччя.

Також повідомляємо, що начальник Малинського УЕГГ затвердив графік зустрічей зі споживачами газу на грудень 2015 року.

Отож, свої питання щодо надання послуг з газопостачання жителі району зможуть адресувати спеціалістам управління у такі дні: 8 грудня з 9-ої до 12-ої — с. Федорівка,

з 14-ої до 17-ої — смт. Гранітне, 9 грудня з з 9-ої до 12-ої — с. Українка, з 14-ої до 17-ої — с. Малинівка, 10 грудня з 9-ої до 12-ої — с. Ворсівка, з 14-ої до 17-ої — с. Слобідка, 11 грудня з 9-ої до 12-ої — с. Ксаверів, 11 грудня з 14-ої до 17-ої — с. Недашки.

Якщо жодним способом у вас не виходить зв’язатися із газівниками, приїхати на прийом у Малин або надіслати фактичні показники через Інтернет, сплачуйте щомісячно обов’язкову частку, вказану у роздруківці, яку вам надало управління праці та соціального захисту населення.

Приміром, вам щомісячно дозволили спалити 400 кубів газу, обов’язкова частка при цьому становить, як зазначено на папірці — 320 гривень. Отож, за умов використання газу до 400 кубів включно, сплачуйте щомісяця 320 гривень. Якщо напалите більше, то маєте сплатити додатково за повною вартістю газу. У разі переплати зможете скористатися зекономленими коштами пізніше, адже субсидія накопичується на вашому особовому рахунку.

Отож, в будь-якому разі хвилюватися не варто — звіритись із газівниками телефоном зможете і в середині місяця, коли лінія не буде перевантажена.

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.