Субсидіантів перевірятимуть, наскільки вони бідні

Немає коментарів 118 Переглядів

Перевірки відбуватимуться у декілька підходів. Спочатку — на етапі нарахувань у територіальних підрозділах Мінсоцполітики. Згодом — на етапі верифікації через дані реєстрів державної фіскальної служби (облік доходів громадян), державної міграційної служби (облік міграції фізосіб), мін’юсту (облік майна) і банків (облік безготівкових операцій з оплати коштовних покупок).
Про це повідомив заступник міністра фінансів України Сергій Марченко. Інформацію збиратимуть і оброблятимуть у міністерстві фінансів. Субсидіантів, майновий стан яких викликатиме сумніви, перевірятимуть додатково.
«Якщо людина за збігом життєвих обставин залишається жити сама у великому будинку, ніхто не примушуватиме її позбуватися майна, — заспокоїв Марченко. — Але якщо розраховує на державну допомогу, повинна довести органам соцзабезпечення, що дотримується ощадливості. Приміром, відключає взимку опалення зайвої площі, застосовує енергозберігаючі технології тощо».
Нагадаємо, субсидію не зможуть отримати власники квартир площею понад 120 м2 та будинків площею більше 200 м2.
На допомогу від держави також можуть не розраховувати особи працездатного віку, які декларують нульові доходи, але які не перебувають на обліку у центрі зайнятості, та якщо у сім’ї є авто, якому менше п’яти років. Якщо людина здає житло в оренду, але розраховує на субсидію, мусить внести про це інформацію у графу «Інші доходи».
Також міністерство фінансів пропонує ввести систему автоматичного скасування субсидій за несплату комунальних послуг, щоб стимулювати субсидіантів не створювати заборгованості.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.