Суд заарештував “гранатометника” Гуменюка до кінця жовтня (відео)

Немає коментарів 109 Переглядів

Печерський районний суд Києва заарештував на два місяці Ігоря Гуменюка, якого підозрюють у тому, що він кинув у правоохоронців бойову гранату, що спричинило за собою загибель і поранення нацгвардейцев.

Відповідне рішення ухвалив слідчий суддя Олег Білоцерківець. Такий запобіжний захід буd обгрунтований тим, що, на думку суду, існує ймовірність, що Гуменюк, не перебуваючи під вартою, може переховуватися від слідства, перешкоджати йому, продовжувати злочинну діяльність, впливати на свідків і спотворювати докази.

“Застосування більш м’яких запобіжних заходів буде недостатнім для запобігання таких ризиків”, – сказав суддя.

Суд вирішив задовольнити клопотання прокурора і застосувати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 29 жовтня 2015 включно.

Адвокат Сидір Кізін заявив журналістам, що рішення суду очікуване, а запобіжний захід є недостатньо обґрунтованою.

“Я буду зі своїм колегою і з підзахисним радитися. Очевидно, якщо постанова незаконна, її потрібно оскаржити. Насправді в справі немає доказів, належних та обґрунтованих, на жаль”, – сказав Кізін про апеляцію.

Нагадаємо, 31 серпня під час проведення мітингу біля Верховної Ради відбулося зіткнення з працівниками правоохоронних органів, під час якої мітингувальники застосували фізичну силу і вибуховий пристрій, а саме ручну оборонну гранату РГО з осколковими елементами.

За останніми даними, в результаті зазначених зіткнень троє людей загинули, більше 150 – отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Серед постраждалих більше 130 правоохоронців, 11 цивільних осіб, з яких неповнолітній і троє представників засобів масової інформації.

Джерело: segodnya.ua

Розміщено в : Тероризм
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.